SuperTech Exhaust Valve Guides for Honda K20/K24 Engines (GDE-HK55-E)
In stock
Quantity
SKU: GDE-HK55-E Category: Brand:
Description
Supertech Performance GDE-HK55-I Valve Guide Exhaust Honda K Series  Manganese Bronze
Length: 46.7mm
Material: Manganese Bronze
OD: 11.07mm
Position: Exhaust
Size: 5.5mm